Home

Hliníkové systémy pre architektúru

*zóny obmedzeného prístupu
+421 456 855 402

HOVORME O KVALITE

Cortizo je KVALITA. 

Charakteristika, ktorá je vlastná všetkým fázam jeho výrobného procesu. Oddelenie Kontroly Kvality denne realizuje  podrobné kontroly každého vstupného komponentu a postupu vo výrobe, s cieľom dosiahnuť najvyššie štandardy v danej oblasti.

Správny výber surovín a kontrola všetkých parametrov, ktoré ovplyvňujú technológiu lisovania, podporené medzinárodnou certifikáciou
 ISO 9001 zaručujú kvalitu vylisovaného materiálu.

Zatiaľ čo precízna práca pri realizácii povrchových úprav dosiahla uznanie v podobe najnáročnejšich certifikátov kvality v Európe, ako je
 “QUALICOAT”, “QUALIDECO” a “SEA SIDE”, pre proces  lakovania, a  “EWWA-EURAS”, pre proces eloxovania, ktoré uznávajú a garantujú vysokú úroveň kvality.

Kvalita finálneho produktu CORTIZA je založená na prísnych skúškach realizovaných v laboratóriách tak v oficiálnych, vnútroštátnych a medzinárodných ako aj technickými pracovníkmi vo vlastných skušobných laboratóriách.    
      

 

          
 Iso 9001 Ohsas
Qualicoat-
Seaside
Qualideco   Ewaa euras NF   Žiadajte informácie o všetkých získaných certifikátoch, ktoré deklarujú kvalitu našich produktov na našom Oddelení kvality.
Tel.: +421 456 855 402 

CREATIVIDAD :: AACCENTIA :: REALIZACIÓN