Home

Hliníkové systémy pre architektúru

*zóny obmedzeného prístupu
+421 456 855 402

CORTIZO predstavuje VI vydanie knihy referenčných stavieb: SÚČASNÉ ZATVÁRACIE SYSTÉMY

Padrón, (A Coruña) Marzo 16, 2017.

CORTIZO predstavuje VI vydanie svojej knihy referenčných stavieb: Súčasné zatváracie systémy, publikáciu, v ktorej je uvedených 49 medzinárodných referenčných projektov kde sú inštalované hliníkové systémy a systémy PVC pre architektúru Cortizo. Kniha na svojich viac ako 200 stranách publikuje stavby 19 krajín Európy, Ameriky, Afriky a Ázie, čo odráža prestíž  značky získanej v posledných rokoch na štyroch kontinentoch.  

“Súčasné zatváracie systémy sú prehliadkou architektonickej rozmanitosti súčasnosti v krajinách s veľmi rozdielnymi konštrukčnými skutočnosťami. Sme hrdí na to, že môžeme ponúknuť architektonickým a inžinierskym štúdiám po celom svete riešenia prispôsobené zvláštnostiam ich projektov bez obmedzenia ich tvorivej slobody, konečného využitia stavby alebo miesta kde sa projekt realizuje”,  hovorí   Cristóbal Rodríguez, zodpovedný Projektového oddelenia CORTIZO.
   

Nová kniha referenčných stavieb CORTIZA vychádza v dvojjazyčnej španielsko-anglickej verzii s počiatočným nákladom 10 000 výtlačkov. Tiež je možné si ju prezrieť online, alebo stiahnuť  vo formáte pdf na web stránke Cortiza: www.cortizo.com.


CREATIVIDAD :: AACCENTIA :: REALIZACIÓN