Początek

Systemy aluminiowe dla architektury

* strefy o ograniczonym dostępie
+48 (44) 683 55 55

POROZMAWIAJMY O JAKOŚCI

Cortizo to JAKOŚĆ. 


Jakość to najważniejszy warunek każdej fazy procesu produkcyjnego. Dział Kontroli Jakości przeprowadza codziennie szczegółowe kontrole wszystkich zmiennych, od których zależy każdy etap produkcji, aby uzyskać jak najwyższe standardy wytwarzanych produktów.


Odpowiednia selekcja surowców oraz kontrola wszystkich parametrów, które wpływają na technikę ekstruzji, potwierdzone międzynarodowym świadectwem ISO 9001, są gwarancją jakości wytłoczonego materiału.


Skrupulatna praca nad obróbką powierzchni doprowadziła do uzyskania najbardziej wymagających certyfikatów jakości w środowisku europejskim, jak na przykład “QUALICOAT”, “QUALIDECO” i “SEA SIDE” dla procesu lakierowania oraz “EWWA-EURAS” dla procesu anodowania. Certyfikaty te potwierdzają i gwarantują wysoki poziom jakości naszych produktów.


Jakość produktu finalnego CORTIZO bazuje na rygorystycznych badaniach przeprowadzanych zarówno przez oficjalne laboratoria krajowe i międzynarodowe, jak również przez personel techniczny na własnych stanowiskach badawczych CORTIZO.


                         
 Iso 9001 Ohsas
Qualicoat-
Seaside
Qualideco  Ewaa euras NF Certyfikat 
Higieniczny
  

Uzyskaj informacje na temat wszystkich świadectw jakości wystawionych dla naszych produktów. Skontaktuj się z naszym Działem Jakości.
Tel.:+34 981 804 213 calidad@cortizo.com 

CREATIVITY::AACCENTIA::IMPLEMENTATION