Home

Hliníkové systémy pro architekturu

* zóny omezeného prístupu
+421 456 855 402 - Moravia +420 469 631 113 - Bohemia

LAKOVANÉ

Proces lakování spočívá v pokrytí hliníku vrstvou syntetického povlaku. Práškové lakování se provádí stříkáním práškové barvy v elektrostatickém poli a následným vytvrzováním ve vytvrzovacích pecích při teplotě přibližně 200 ° C. Tento proces zajišťuje vysokou odolnost povrchu vůči náročným povětrnostním podmínkám.

 

Lakování hliníkových profilů je další povrchovou úpravou hliníku, která kromě zvýšení ochrany povrchu hliníku proti přírodní korozi, umožňuje dosáhnout neomezené množství barev, čímž je možné reagovat na požadavky profesionálních architektů.

 

Barva je velmi důležitá pro vytváření harmonických a estetických architektonických komplexů. V tomto smyslu CORTIZO nabízí širokou barevnou paletu, jejíž možnosti začínají u klasických povrchových úpravách, lesklých a matných, procházejíc přes speciální lakování s drsnou texturou, imitace ušlechtilých materiálů jako dřevo (borovice, dub, kaštan, Teka, Sapelli, třešeň, ořech .. ) až po lakování antibakteriální sestávající z iontů stříbra vázaných na přírodní a zcela inertní pryskyřici, která brání růstu a migraci bakterií, virů, plísní, hub a kvasinek.

 

Lakování v CORTIZE je podpořeno certifikáty maximální kvality v rámci Evropy: Qualicoat, SEA-SIDE a QUALIDECO, které uznávají a garantují celý proces.

 

 

- Škála barev Ral
  - Antibakteriální 
- Speciální   - Texturované
- Metalické         
  - Imitace dřeva
   

NEOMEZENÁ PALETA BAREV


 

     
 
CREATIVIDAD :: AACCENTIA :: REALIZACIÓN